Синоними за 'биполарен':

биполарен (прид.)
[ би-по-ла-рен ]
види:
Толковник
синоними:
двополов (прид.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК