Синоними за 'газечки':

газечки (прил.)
[ га-зе-чки ]
види:
Толковник
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК