Синоними за 'газиран':

газиран (прид.)
[ га-зи-ран ]
синоними:
антоними:
негазиран (прид.)
колокации:

анаграми:
гризнаа
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК