Синоними за 'ебе':

ебе (несв.)
[ е-бе ]
види:
Други речници
синоними:
дупи (несв.)
колокации:

анаграми:
бее
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК