Синоними за 'еп':

еп (м.)
[ еп ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
епопеја (ж.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК