Синоними за 'епика':

епика (ж.)
[ е-пи-ка ]
види:
Б. Конески
синоними:
антоними:
лирика (ж.)
колокации:

анаграми:
екипа
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК