Синоними за 'ерготерапија':

ерготерапија (ж.)
[ ер-го-те-ра-пи-ја ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК