Синоними за 'забарство':

забарство (ср.)
[ за-бар-ство ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
стоматологија (ж.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК