Синоними за 'закоп':

закоп (м.)
[ за-коп ]
види:
Толковник
синоними:
погреб (м.)
колокации:

анаграми:
показ
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК