Синоними за 'зашеќерен':

зашеќерен (прид.)
[ за-ше-ќе-рен ]
види:
Толковник
синоними:
антоними:
бесшеќерен (прид.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК