Синоними за 'зломислен':

зломислен (прид.)
[ зло-ми-слен ]
види:
Толковник
синоними:
лош (прид.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК