Синоними за 'комбајнер':

комбајнер (м.)
[ ком-бај-нер ]
види:
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК