Синоними за 'конкурентски':

конкурентски (прид.)
[ кон-ку-рент-ски ]
види:
Правописен
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК