Синоними за 'консуматор':

консуматор (м.)
[ ко-нсу-ма-тор ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК