Синоними за 'метереопат':

метереопат (м.)
[ ме-те-ре-о-пат ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК