Синоними за 'насладувачка':

насладувачка (ср.)
[ на-сла-ду-ва-чка ]
види:
Толковник
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК