Синоними за 'нетресен':

нетресен (прид.)
[ не-тре-сен ]
види:
Толковник
синоними:
антоними:
тресен (прид.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК