Синоними за 'памукчија':

памукчија (м.)
[ па-мук-чи-ја ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК