Синоними за 'пекинезер':

пекинезер (м.)
[ пе-ки-не-зер ]
види:
Толковник
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК