Синоними за 'плутониум':

плутониум (м.)
[ плу-то-ни-ум ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК