Синоними за 'прицврстувач':

прицврстувач (м.)
[ прицврстувач ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК