Синоними за 'рабарбара':

рабарбара (ж.)
[ ра-бар-ба-ра ]
види:
Толковник
синоними:
ревен (м.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК