Синоними за 'смрзнатина':

смрзнатина (ж.)
[ смрз-на-ти-на ]
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК