Синоними за 'средлетен':

средлетен (прид.)
[ сре-дле-тен ]
види:
Б. Конески
синоними:
антоними:
средзимен (прид.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК