Синоними за 'стерилитет':

стерилитет (м.)
[ сте-ри-ли-тет ]
види:
Б. Конески
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК