Синоними за 'табеларен':

табеларен (прид.)
[ та-бе-ла-рен ]
види:
Б. Конески
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК