Синоними за 'талентираност':

талентираност (ж.)
[ та-ле-нти-ра-ност ]
синоними:
надареност (ж.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК