Синоними за 'фреквентен':

фреквентен (прид.)
[ фрек-вен-тен ]
види:
Б. Конески
синоними:
зачестен (прид.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК