Синоними за 'фризер':

фризер (м.)
[ фри-зер ]
види:
Б. Конески
синоними:
бербер (м.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК