Синоними за 'штоф':

штоф (м.)
[ штоф ]
види:
Толковник
Б. Конески
синоними:
материјал (м.), плат (м.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК