Синоними за 'ѓаволит':

ѓаволит (прид.)
[ ѓа-во-лит ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК