Синоними за 'ѕвек':

ѕвек (м.)
[ ѕвек ]
види:
Толковник
синоними:
ѕвон (м.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК