Синоними за 'ѕвекоти':

ѕвекоти (несв.)
[ ѕве-ко-ти ]
види:
Толковник
синоними:
жграмоти (несв.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК