Синоними за 'копилјана':

копилјана (ж.)
[ ко-пил-ја-на ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК