Синоними за 'меланхоличар':

меланхоличар (м.)
[ ме-ла-нхо-ли-чар ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК