Синоними за 'ненаситник':

ненаситник (м.)
[ не-на-си-тник ]
види:
Толковник
синоними:
стрвник (м.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК