Синоними за 'опачен':

опачен (прид.)
[ о-па-чен ]
види:
Толковник
синоними:
подмолен (прид.)
колокации:

анаграми:
почнеа
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК