Синоними за 'пионер':

пионер (м.)
[ пи-о-нер ]
види:
Толковник
Б. Конески
Правописен
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК