Синоними за 'подзакрпи':

подзакрпи (св.)
[ под-за-кр-пи ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК