Синоними за 'првокатегорник':

првокатегорник (м.)
[ првокатегорник ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК