Синоними за 'селјак':

селјак (м.)
[ сел-јак ]
види:
Толковник
синоними:
простак (м.)
колокации:

анаграми:
класје
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК