Синоними за 'серко':

серко (м.)
[ сер-ко ]
види:
Толковник
синоними:
гомнар (м.)
колокации:

анаграми:
реско
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК