Синоними за 'ѓеврекчија':

ѓеврекчија (м.)
[ ѓев-рек-чи-ја ]
види:
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК