Синоними за 'ѓузел':

ѓузел (прид.)
[ ѓу-зел ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
убав (прид.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК