Синоними за 'ѕверилник':

ѕверилник (м.)
[ ѕве-ри-лник ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК