Синоними за 'јапи':

јапи (м.)
[ ја-пи ]
види:
Други речници
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК